امداد خودرو اهواز

امداد خودرو اهواز

امداد خودرو اهواز

Blog Article

سپس پس از انجام بررسی‌های اولیه خود، به شما اطلاع می‌دهند که امکان تعمیر در محل وجود دارد یا خیر. در صورتی که نتوانند در محل حادثه خودرو شما را تعمیر کنند، به واسطه خودرو‌های حمل ماشین در اهواز آن را به یک تعمیرگاه معتبر انتقال می‌دهند. اگر علاقه دارید با این خدمات آشنا شوید، همراه ما باشید.

ما در امداد خودرو آقای امداد تحت نظر اتحادیه امداد خودروهای کشور قرار داریم و همه‌ی فعالیت های امدادی خودمان رو با توجه به استاندارهای لازم که برای امدادرسانی به خودروها گفته شده، انجام می‌دهیم. همین حالا گروه‌های یدک کش امداد خودرو اهواز، در محله‌های مختلف آن حضور دارند و با انواع مختلف یدک‌کش مثل جرثقیل، خودروبر و دکل کاملا آماده هستند تا خودروی شما رو برای انجام تعمیرات در تعمیرگاه های معتبر و یا هر مورد دیگه‌ای به طور استاندارد و ایمن منتقل بکنند.

برای حمل خودرو در سراسر کشور نرخ ثابتی وجود ندارد چون معمولا بر اساس نوع خودرو و مسافت و زمان شبانه روز هزینه هایی که برای خودروبر در نظر گرفته می شود متفاوت می باشد.

مجموعه آقای امداد آماده است تا تمامی درخواست‌ها و توقعات شما را در زمانی کوتاه در اختیارتان قرار دهد. فرقی نمیکند در مرکز استان باشید و یا شهرستان در همه حال آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

چک کردن موتور خودرو و ارائه پیشنهادات لازم برای تعویض یا سرویس قطعات

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

همانطور که گفته شد، خودروبر دارای انواع مختلفی در اهواز است که هر یک در موارد خاصی کاربرد دارند.

شما با استفاده از خدمات امداد خودرو اهواز آقای امداد می‌تونید از مزایای زیر بهره‌مند بشید:

خدمات خودروبر شبانه روزی اهواز معمولاً برای موارد زیر استفاده می شود:

اگه آب باتری توی هر کدوم از محفظه ها به جوش افتاد، این اتفاق به این معناست که عمر مفید باتری ماشین در حال اتمامه و باید اقدام به تعویض باتری خودروتون کنید.

در این خدمات، خودروها با ماشین های حمل و نقل ویژه مثل تریلر ها حمل می شوند. از طرف دیگر، برای حمل خودروهای بزرگ مانند اتوبوس و کامیون نیز می‌توان از خدمات حمل و نقل ویژه بهره برد. در هر صورت، انتخاب روش مناسب حمل خودرو بین تهران و اهواز، بستگی به نوع خودرو، مقصد و بودجه شما دارد.

ما در مجموعه آقای امداد با تجربه‌ی ۱۳ سال ارائه خدمات امدادی در تهران و کرج، حالا با قدرت بیشتری آمادگی آن را داریم تا خدمات باکیفیت امدادی را در سرتاسر کشور گسترش بدهیم.

تعویض روغن ها و کلا مایعات خودرو، یکی از کارهای مهمی هستند more info که باید هر چند سال یه بار روی ماشین‌تون انجام بدین، تا از استهلاک قطعات جلوگیری کنید.

حمل خودرو به وسیله خودروبر لرستان، یکی از راه‌های محبوب و آسوده برای انتقال خودروهاست.

Report this page